Ciąża / Po porodzie

Zastosowanie refleksologii twarzy w czasie ciąży i po porodzie.

Zaproponowana przez Lone Sorensen terapia będąca efektem kilkudziesięciu lat pracy nad refleksologią twarzy m.in. w zakresie wspomagania płodności oraz pracy z układem hormonalnymi jest także z powodzeniem stosowana dla kobiet w ciąży i po porodzie.

W czasie ciąży zabiegi pomagają zapobiegać najczęściej występującym dolegliwościom np. zatrzymywanie płynów, mdłości, nadmierne przybieranie na wadze. W sposób łagodny przygotowują także ciało kobiety do porodu, wyciszają i dodają energii.

Po porodzie zabiegi wspomagają organizm kobiety w powrocie do równowagi. Stabilizują organizm po ciąży i porodzie w zakresie problemów fizycznych i emocjonalnych. Między innymi wspomagają i przyspieszają regenerację tkanek skóry i mięśni po porodzie, pobudzają laktację, pomagają w powrocie do równowagi układu hormonalnego, wspomagają pracę układu pokarmowego i wydalniczego, wyciszają, uspokajają, dodają energii.

Refleksologia twarzy nie ma skutków ubocznych - a praktyka wskazuje, że jest bardzo efektywną metodą terapeutyczną. Ponadto zabiegi są głęboko relaksujące i bardzo przyjemne.

Zabieg trwa ok. 45 minut.by Lone Sorensen
Witamy ::  Metoda ::  Działanie terapeutyczne ::  Działanie estetyczne ::  O mnie ::  Linki ::  Kontakt
Copyright © 2011-2023. Designed by tau