CosmoEye – Piękne oczy

Nowością na polskim rynku jest zaproponowana ostatnio przez Lone Sorensen terapia CosmoEye. W szczególny sposób polecana jest dla osób, które mają m. in. worki pod oczami, opuchlizny oczu, opadające powieki, cienie pod oczami, zmarszczki wokół oczu. Może stanowić wspaniałe uzupełnienie wszystkich innych zabiegów estetycznej i terapeutycznej refleksologii twarzy.

CosmoEye łączy głęboki masaż mięśni wokół oka z chińską terapią oczu, opartą na punktach akupunkturowych. Zostały one tak dobrane, aby osiągnąć jak najlepszy i jak najszybszy efekt przeciwzmarszczkowy. Do każdego z w/w problemów zastosowanie mają inne punkty.

Efektem terapii są wzmocnione mięśnie wokół oka, dotlenienie i ujędrnienie skóry, co w bardzo dużym stopniu poprawia i ożywia wygląd oprawy naszych oczu. Zabiegi te wpływają na redukcję zmarszczek, podniesienie opadających powiek, usunięcie worków pod oczami. Zabieg trwa ok. 20 min. i może być uzupełnieniem innych zabiegów.

Warto w tym miejscu wspomnieć, że coraz bardziej popularna na świecie staje się tzw. akupunktura kosmetyczna, wykorzystująca do zabiegów liftingujących znane z medycyny chińskiej punkty akupunkturowe.
by Lone Sorensen


by Lone Sorensen

Witamy ::  Metoda ::  Działanie terapeutyczne ::  Działanie estetyczne ::  O mnie ::  Linki ::  Kontakt
Copyright © 2011-2023. Designed by tau