CosmoFacial

To kolejny nieinwazyjny zabieg poprawiający napięcie oraz elastyczność skóry i mięśni twarzy. Jego pozytywne efekty widoczne już po pierwszej sesji porównywane są z zabiegami medycyny estetycznej.

W Cosmofacialu wykorzystuje się techniki refleksologii twarzy i naturalne kosmetyki, co jest połączeniem zabiegu upiększający z terapią.

Kondycja tkanki i napięcie mięśni twarzy odzwierciedlają ogólny stan naszego organizmu. Problemy skórne w danym rejonie twarzy (np. zmarszczki, bruzdy, przebarwienia, trądzik i inne problemy skórne) wskazują na zaburzenia w konkretnych narządach. Wykorzystując techniki oparte na refleksologii twarzy wspomagamy organizm w powrocie do równowagi oraz jednocześnie wpływamy na wygląd naszej twarzy. Zabieg Cosmofacial wykonuję przy użyciu naturalnych kosmetyków opracowanych przez Lone Sorensen: 100% olejku Rose Moscata, białej glinki mineralnej, peelingu z soli mineralnych, dysków i kul solnych. Wszystkie te preparaty są bogatym źródłem witamin, minerałów i substancji nawilżających. Użyte w odpowiedniej kolejności bardzo wzmacniają pozytywne efekty estetyczne w postaci działania przeciwzmarszczkowo - liftingującego. Cosmofacial poprawia napięcie skóry i mięśni twarzy, poprawia zdrowy koloryt skóry. Trwa ok. 60 min.
by Lone Sorensen

by Lone Sorensen
Witamy ::  Metoda ::  Działanie terapeutyczne ::  Działanie estetyczne ::  O mnie ::  Linki ::  Kontakt
Copyright © 2011-2023. Designed by tau