Niepłodność

Zastosowanie refleksologii twarzy i refleksologia stóp w terapii niepłodności.

Zaproponowana przez Lone Sorensen terapia jest efektem kilkudziesięciu lat pracy nad refleksologią twarzy i refleksologią stóp, m.in. w zakresie wspomagania płodności oraz pracy z zaburzeniami hormonalnymi.

Wszyscy wiemy, że na płodność oraz przebieg ciąży ogromny wpływ ma prawidłowa praca układu hormonalnego, stan harmonii i zdrowia. Często już emocjonalne i psychiczne odblokowanie oraz doprowadzenie zaburzonego układu hormonalnego do równowagi przynosi pozytywne efekty zwiększając szansę na poczęcie.

Zastosowanie w terapii wspomagania płodności zaproponowanych przez Lone Sorensen technik powoduje w organiźmie kobiety i mężczyzny regulację przemian biochemicznych. Właśnie dlatego terapia polecana jest:

  • dla kobiet - w przypadku kłopotów z zajściem w ciążę

oraz

  • dla mężczyzn - w przypadku kłopotów z zapłodnieniem.

W refleksoterapii twarzy i refleksologia stóp podstawą diagnozy zaburzeń hormonalnych prowadzących m.in. do niepłodności jest test hormonalny wypełniany przez klienta. Dzięki niemu możemy zdiagnozować ew. zaburzenia w wydzielaniu 15 hormonów. Wyniki testu wskazują na określoną nierównowagę hormonalną w organiźmie, co daje terapeucie możliwość indywidualnego doboru konkretnych technik pracy w czasie zabiegu.

Refleksologia twarzy nie ma skutków ubocznych - a praktyka wskazuje, że jest bardzo efektywną terapią. Ponadto zabiegi są głęboko relaksujące i bardzo przyjemne.

Terapia ta przeznaczona jest także dla kobiet w ciąży (patrz: CIĄŻA/PO PORODZIE).

Zabieg trwa ok. 45 minut.by Lone Sorensen
Witamy ::  Metoda ::  Działanie terapeutyczne ::  Działanie estetyczne ::  O mnie ::  Linki ::  Kontakt
Copyright © 2011-2023. Designed by tau