Terapia Polarity

Terapia Polarity jest naturalnym holistycznym systemem uzdrawiania na poziomie ciała, umysłu i duszy opartym na starożytnej medycynie indyjskiej Ayurwedzie i kilkudziesięcioletniej praktyce medycznej jej twórcy - dr Randolpha Stone.

Ta metoda uzdrawiania opiera się na zasadzie polaryzacji ciała ludzkiego (biegun dodatni i ujemny), dzięki której następuje przepływ energii przez ciało i wymiana jej z otoczeniem. Gdy przepływ jest swobodny, człowiek jest w równowadze i zdrowiu, narządy i układy dążą do samoregulacji i zdrowienie następuje samoczynnie. Polarity kieruje siłę życiową wzdłuż jej naturalnych dróg przepływu, udrażnia węzły energetyczne powstałe w wyniku fizycznych lub emocjonalnych napięć.

Terapia Polarity przynosi głęboki relaks leczniczy na wszystkich poziomach działania organizmu.  Jest bezpieczna i bardzo skuteczna, daje szybkie efekty. Pomaga zrównoważyć system nerwowy, system hormonalny, układ limfatyczny. Działa na narządy wewnętrzne, system stawowy i kostny. Jest doskonała przy stresie, nerwowości, pobudliwości emocjonalnej oraz jako profilaktyka stresu. Jest skuteczna w terapii  rodzinnej. Można ją stosować dzieciom, kobietom w ciąży i osobom starszym.
Witamy ::  Metoda ::  Działanie terapeutyczne ::  Działanie estetyczne ::  O mnie ::  Linki ::  Kontakt
Copyright © 2011-2023. Designed by tau